Czas na odchudzanie! Jak się zmotywować i osiągnąć wyznaczony cel?

Czas na odchudzanie! Jak się zmotywować i osiągnąć wyznaczony cel?

Polecne i promocje

Zrzucanie zbędnych kilogramów wymaga silnej woli, cierpliwości i wytrwałości. W końcu nie stracisz 20 kg w ciągu miesiąca, a droga na skróty poprzez stosowanie głodówek i innych planów żywieniowych niedopasowanych do Twoich potrzeb może narazić Cię na poważne problemy. Przechodzisz na odchudzanie i nie wiesz, jak się zmotywować? Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy kilka wskazówek, dzięki którym nie poddasz się po kilku tygodniach diety i na stałe wprowadzisz zdrowe nawyki żywieniowe.

Odchudzanie w parach – gwarancja nieustannej motywacji!

Nic tak nie ułatwia walki o wyznaczony cel sylwetkowy, jak dzielenie przygody z dietą i ćwiczeniami z drugą osobą. Twój partner też chciałby zrzucić kilka kilogramów? A może przyjaciółka od dawna planowała zapisać się na siłownię i przygotować swoje ciało na nadchodzące wakacje? Strzałem w dziesiątkę jest odchudzanie w parach! Jak się wzajemnie zmotywować? Oprócz wspólnego planowania posiłków czy wizyt na siłowni dobrym pomysłem jest dzielenie się rezultatami nowej diety. Możecie również wspólnie gotować, dzielić się przepisami na niskokaloryczne słodycze, a piątkowe wieczory przed telewizorem zamienić na spacery czy zajęcia zumby. W towarzystwie odchudzanie stanie się łatwiejsze i pełne zabawy!

Rób to dla siebie, a nie będzie potrzebować dodatkowej motywacji

Osoby, które rozpoczynają odchudzanie i zastanawiają się, jak się zmotywować, powinny przemyśleć, czy robią to dla siebie, czy może zmiany w diecie i aktywności fizycznej są spowodowane presją społeczeństwa. Prawda jest taka, że jeśli sama nie będziesz chciała zrzucić nadprogramowych kilogramów, to bez problemu znajdziesz wymówki, żeby porzucić zdrowe żywienie. Od teraz Twoim najlepszym przyjacielem powinno być pozytywne myślenie. Uwierz w siebie, a małymi krokami osiągniesz wymarzony efekt. Pomocne okażą się także realne cele, które powinnaś określić samodzielnie lub wspólnie z dietetykiem czy trenerem personalnym. Nie zapomnij również o systematyczności, bo to ona jest kluczem do sukcesu w odchudzaniu.

Smaczne odchudzanie, czyli jak się zmotywować w kuchni

Zrzucanie nadprogramowych kilogramów powinno obejmować zarówno aktywność fizyczną, jak i dietę. Zacznij od wyeliminowania pokus i pozbycia się niezdrowych słodyczy, które będą Cię tylko kusić. Równie ważne jest upewnienie się, że na Twoim talerzu lądują wyłącznie pożywne, odpowiednio zbilansowane posiłki. Co powiesz na smaczne odchudzanie, dzięki któremu nie będziesz się zastanawiać, jak się zmotywować do przygotowania jedzenia, które już dawno Ci się znudziło? Znakomitym pomysłem jest catering dietetyczny, który dostarczy pudełka prosto pod Twoje drzwi, a w nich aż 5 dań o określonej kaloryczności i pysznym smaku! Zdrową dietę pudełkową znajdziesz np. na stronie https://www.wygodnadieta.pl/.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments