Endermologia i jej zalety

Endermologia i jej zalety

Warto przeczytać

Cellulit dotyka coraz większej ilości kobiet. Jeszcze nie tak dawno narzekały na niego przeważnie nieco starsze panie oraz osoby mające kłopoty z nadwagą. W dzisiejszych czasach ten defekt estetyczny dotyka osoby młode, dla których jest istotnym problemem. Czy można skutecznie walczyć ze skórką pomarańczową i jaką ofertę w tym zakresie mają gabinety kosmetyczne?

Masaż z podciśnieniem na redukcję cellulitu

Jednym ze sprawdzonych sposobów na to, aby choć odrobinę poprawić swój wygląd, a co za tym idzie też i samopoczucie, jest endermologia LPG w Warszawie. Co to jest za zabieg i jak wygląda? Najprościej rzecz ujmując, można go porównać do masażu. Jednak masaż ten nie jest wykonywany rękami masażysty, a przy użyciu specjalistycznego sprzętu. Dzięki temu, iż w całym procesie wykorzystywane jest podciśnienie, jest to doskonałe połączenie tradycyjnej terapii manualnej z nowoczesnymi osiągnięciami techniki. Możliwość użycia podczas zabiegu specjalistycznego kombinezonu sprawia, iż cechuje się on jeszcze większą efektywnością, a jego efekty widać gołym okiem.

Endermologia LPG – po jakim czasie można zauważyć pierwsze efekty?

Ze stosowaniem różnorodnych diet jest tak, że aby dostrzec pierwsze efekty, potrzeba czasu, cierpliwości i rygorystycznego przestrzegania wielu zasad. Dopiero po spełnieniu tych warunków, można liczyć na to, że waga nieco spadnie, zmniejszy się obwód ud, a nieestetyczna skórka pomarańczowa zacznie systematycznie zanikać. Brak widocznych efektów w krótkim czasie zniechęca wiele osób i porzucają one próbę zmiany sylwetki zdecydowanie za szybko. Zabieg endermologii ma tę przewagę, iż już pierwsza sesja w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym znacznie przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej oraz poprawia ukrwienie, dzięki czemu toksyny usuwane są znacznie szybciej. Im bardziej intensywny jest masaż, tym szybciej powstają nowe włókna kolagenowe, dzięki którym skóra odzyskuje swoją sprężystość.

Jakie efekty może przynieść masaż pod ciśnieniem?

Endermologia LPG w Warszawie to zabieg bardzo skuteczny, co potwierdzają rzesze zadowolonych klientek, które już po kilku zabiegach widzą znaczną różnicę w swoim wyglądzie. Masaż podciśnieniem korzystnie wpłynie na redukcję cellulitu, spadek ilości tkanki tłuszczowej w organizmie, a także sprawi, że sylwetka będzie bardziej proporcjonalna. Przekonaj się sama!

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments