Program Partnerski nazwa.pl

Program Partnerski nazwa.pl z prowizją 50% i 100 zł

Wszystkie

Nazwa.pl uruchomiła Program Partnerski, w którym wszystek facet może żyć poprzez polecanie usług największego rejestratora domen i dostawcy hostingu w Polsce. Program przeznaczony jest również dla kupujących indywidualnych, kiedy również instytucji dających usługi połączone z hostingiem.

Program Partnerski nazwa.pl

Korzyści dla Partnerów

Głowy i marki zatrudniające udział w Projekcie Partnerskim poprzez polecanie usług z nazwa.pl, oprócz branych w Projekcie Partnerskim nagród mają gwarancję, że ich klienci czy nasi będą przyjmować z najzdrowszych usług hostingowych, a ich kompetencji będą kompleksowo chronione przed cyberprzestępcami. Za każdą kolejną usługę, jaka zostanie zakupiona z polecenia, Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cen zamówionej usługi. W wypadku, gdy klienci Partnerów przedłużą usługę, program działa dalej i Partnerzy zyskują prowizję w wysokości 50% od cen pierwszego przedłużenia usługi i 25% z każdego kolejnego. Dodatkowo za polecenie firmy Partnerzy otrzymują jednorazową nagrodę o cen 100 zł.

banner2

Adresaci Programu Partnerskiego

Program Partnerski w nazwa.pl poświęcony stanowi dla globalnych użytkowników firmy, jak też osób jakie nie są także pomocy w nazwa.pl. Szeroki wachlarz usług nazwa.pl można podawać również do znajomych, jak też do bliskich klientów. Bez sensu na ostatnie, ilu osobom Partner zarekomenduje skorzystanie z rozwiązań nazwa.pl, za wszelką spośród nich przyznawane są punkty, jakie można nazwać na wartość czy na pomoce w nazwa.pl.

– Jesteśmy odpowiedzialni, że dużo mężczyzn z tradycyjna poleca pomoce w nazwa.pl, a właśnie zdecydowali się zrewanżować i nagrodzić ich za lojalność wobec znanej marki. Wprowadzony przez nazwa.pl Program Partnerski oferuje najwyższe na zbytu prowizje, wypłacane bez ograniczeń czasowych przez cały okres bycia programu! – mówi Krzysztof Cebrat, prezes zarządu nazwa.pl.

Zasady udziału w Projekcie Partnerskim

zobacz również webglobal

Polecona osoba bądź nazwa powinna w formularzu rejestracji Panelu Klienta nazwa.pl wskazać login Partnera. Login do Panelu Użytkownika jest więc identyfikatorem, po którym nazwa.pl rozpozna klientów wskazanych przez Partnerów. Prowizje naliczane są po zamówieniu i opłaceniu usług przez poleconego Klienta, i reklamy na fakt naliczonych prowizji dostępne są online w Panelu Klienta nazwa.pl. Na życzenie Partnera prowizje w Projekcie Partnerskim przelewane są w 24h na pozytywne konto bankowe.

zobacz Program partnerski nazwa.pl opinie

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments