logo chcemy schudanc

SOMATODROL

Przygotuj się do maksymalnego wzrostu masy mięśniowej i siły fizycznej

Żeby Twoje ciało nabrało prawdziwych mięśni potrzeba zwiększonej ilości testosteronu i HGH.

Powszechnie wiadomo, że w Polsce dystrybucja testosteronu i hormonu wzrostu HGH jest zabroniona. Dzięki naszej zaawansowanej formule Twoje ciało otrzymuje substancje wytwarzające testosteron i hormon wzrostu w sposób naturalny. Nie ma więc skutków ubocznych spowodowanych sterydami.

Zarówno testosteron jak i HGH są niezbędne do przyrostu masy mięśniowej i prawidłowego spalania tłuszczu. Krótko mówiąc, nasza formuła pozwana na osiągnięcie pożądanych efektów w czasie niemożliwym do osiągnięcia bez tych substancji.

paker

Somatodrol podnosi poziom HGH i testosteronu w Twoim organizmie.

somatodrol

Somatodrol zawiera również niezbędne substancje takie jak: AAKG, guaranę, witaminę B12 i beta-alaninę.

  • Poziom testosteronu wzrasta o ponad 30%.
  • Po wysiłku fizycznym następuje szybsza regeneracja mięśni.
  • Skurcze i napięcia mięśniowe są eliminowane.
  • Zwiększa się ochota na seks i siła fizyczna.

 

Factor GRTH powoduje:

akg
  • zwiększenie HGH o ponad 26%
  • zahamowanie hormonu blokującego wzrost HGH
  • zwiększone wydalanie amoniaku, a tym samym mniejsze zmęczenie

Brazylijskie Mistrzostwa

W roku 2014 Somatodrol brał udział w organizacji 1. Mistrzostw Kettlebell w Brazylii. Sao Paulo, w którym odbywały się zawody, przyciągnęło wtedy najlepszych sportowców z kraju. Ćwiczenia Kettlebell polegają na podnoszeniu odważników pochodzenia rosyjskiego, opuszczaniu ich i huśtaniu. Wszyscy obecni sportowcy wykazali się niebywałą formą, a zawody zyskują na popularności.

Gwarancja efektu lub zwrot pieniędzy

Somatodrol posiada skuteczność potwierdzoną naukowo. Jeśli więc po trzymiesięcznej kuracji nie zobaczysz efektów, zwrócimy Ci pieniądze.

Somatodrol opnie

FAQ

Zapoznaj się z najczęściej zdawanymi pytaniami

Somatodrol jest suplementem diety opartym na faktorze GRTH, który zwiększa masę mięśniową i pomaga spalać tłuszcz. Formuła faktora GRTH opiera się na unikalnym połączeniu beta-alaniny z argininą, co powoduje uzyskanie pożądanych rezultatów. Formuła ta pozwala na zwiększenie ilości testosteronu i hormonu wzrostu HGH, przyspiesza przyrost mięśni i wspomaga regenerację po przebytym wysiłku fizycznym. Dodatkowo powoduje zwiększenie energii niezbędnej do rozpoczęcia następnej serii ćwiczeń. Pozostałe składniki to m.in. Pieprz Cayenne, guarana i witamina B12.

Wyniki kuracji Somatodrolem uzależnione są od predyspozycji genetycznych oraz planu treningowego. Badania naukowe przeprowadzone na Somatodrolu pokazują, że przy kuracji czas potrzebny na zaobserwowanie rezultatów ćwiczeń skraca się o 50%. Osoby testujące preparat przed uruchomieniem jego dystrybucji rynkowej zaobserwowały przyrost masy mięśniowej o 8-14 kg w ciągu 3 miesięcy.

Zaleca się przyjmowanie od 1-2 tabletek dziennie na czczo, popijając znaczną ilością wody.

Jesteśmy głęboko przekonani o skuteczności działania Somatodrolu oraz rezultatach, jakie gwarantuje. Świadomi skuteczności naszego produktu gwarantujemy Ci zwrot środków w przypadku niezaobserwowania zmian w wyglądzie Twojego ciała po upływie 3 miesięcy od stosowania Somatodrolu. Do tej pory nikomu nie udało się zmienić wyglądu swojego ciała podczas siedzenia na kanapie i jedzenia niezdrowych potraw. Taki tryb życia nie spowoduje, że staniesz się samcem alfa. Przetestuj Somatodrol, a w przypadku niezadowolenia zwrócimy Ci koszty od razu na konto!

Każda organizacja sportowa posiada odrębne prawa i przepisy, które jasno określają zakazane substacje. Przed użyciem Somatodrolu upewnij się w swojej federacji sportowej, że jego zażywanie jest zgodne z regulaminem. Dodatkowo zachęcamy do skonsultowania się z trenerem prowadzącym lub lekarzem. Jeśli po wykluczeniu ryzyka zdecydujesz się wypróbwać Somatodrol, będziemy bardzo zadowoleni. Przede wszystkim naszym zadaniem jest pomóc Ci w byciu najlepszym, a przecież w sporcie właśnie o to chodzi!

Nasze Poradniki

Recepta na friendzone

Recepta na friendzone

Mężczyzna, który zaprzyjaźnia się z nową kobietą czasami ryzykuje trafienie do kategorii przyjaciela, który nigdy nie będzie materiałem na związek. Mówimy wtedy, że znalazł się

Przeczytaj »
Zabiegi na skórę

Zabiegi na skórę Nowe Warpno

Jak wyrównać koloryt skóry? Skóra twarzy każdego dnia narażona istnieje na leczenie wielu czynników zewnętrznych. Niestety, część spośród nich robi na nią dużo negatywnie. Samym

Przeczytaj »
Operator serwisu

VILLACOM SP Z O O zarejestrowana przy SĄD REJONOWY DLA M.ST.WARSZAWY W WARSZAWIE,XIII WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO pod numerem KRS: 0000637807, NIP: 5213748127, REGON: 365431326, Adres redakcji: ul. Zawierciańskiej 7A 04-221 Warszawa. Tel. 708403892 , Emil: biuro@villacom.pl

Najnowsze opinie

    Zamów reklamę w serwisie, wejdź na sklep reklamowy i zamów.