wybielanie zębów

Wybielanie zębów Rogoźno

wielkopolskie

Śnieżnobiały uśmiech nie pragnie stanowić właśnie kwestią genów. Dzięki odpowiednim sposobom wybielającym pięknymi zębami może cieszyć się każdy spośród nas!

Wybielanie zębów Stęszew

Naturalnie białe zęby sprowadzają się dość rzadko. Większość osób jest zęby w kolorze kremowym lub nieco żółtawym. Jednak popularność hollywoodzkiej biel nie maleje – coraz dobrze z nas przyjmuje się na wybielanie zębów, aby oddać im chciany odcień.

kup teraz na allegro

 

Obecnie można wybielić zęby zarówno samodzielnie, jak i w gabinecie stomatologicznym. Jaka szkoła będzie najpiękniejsza, żeby uzyskać maksymalny efekt?

Spis treści:

Co kieruje na prawdziwy kolor zębów?
Wybielanie zębów – na czym to polega?
Jak wybielić zęby – w lokalu lub u dentysty?
Domowe metody wybielania zębów
Gabinetowe metody wybielania zębów
Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów
Czy każdy ząb można wybielić?
Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów
Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz różnych sposobów stomatologii estetycznej?
Co kieruje na prawdziwy kolor zębów?

Naturalny kolor zębów może istnieć ciekawy – od bieli aż do kolorów żółtego. Kolor ten warunkowany jest przede każdym czynnikami genetycznymi, czyli u wszystkiej pani może istnieć on mało inny.

Warto jednak wskazać, że jeszcze samodzielnie mamy nacisk na stan uśmiechu. Palenie papierosów, zażywane leki, głównie antybiotyki, dieta, w tym picie sporej dawki herbaty i kawy, czerwonego wina, kolorowych napojów, infekcje i uszkodzenia zębów także mogą wpłynąć na ich kolor.

Co dużo, odcień uśmiechu zmienia się wraz z wiekiem. U starych osób przylega do ścieńczenia się warstwy szkliwa, stąd też żółtawa zębina jest wtedy mocniej widoczna.

A choćby w tych przykładach można pobrać śnieżnobiały uśmiech. Nowoczesna stomatologia estetyczna oferuje szereg zabiegów, dzięki jakim jest obecne możliwe – nawet podczas jedne wizyty w gabinecie!

Wybielanie zębów – na czym to polega?

Aby nadać zębom odpowiedni odcień, najczęściej buduje się wybielanie zębów Kraków to jedno spośród wielu miast, gdzie możemy użyć takich stylów w gabinetach stomatologicznych, ale do dyspozycji mamy więcej specjalne środki do zysku w domu.

Na czym dobrze polega wybielanie zębów? To proces liczący na oddaniu im jaśniejszego odcienia. Jak on funkcjonuje? Najczęściej wykorzystuje się wtedy odpowiednie związki wybielające, które są bezpieczne dla zdrowia pacjenta – nadtlenku wodoru lub nadtlenku karbamidu w odpowiednich stężeniach.

Generalnie, wybielanie zębów to sposób bezpieczny, ale o wskazać, że u niektórych pacjentów może pojawić się nadwrażliwość zębów oraz dziąseł jako pierwszy skutek uboczny.

W niewoli do wybranej metody wybielania zębów efekt można podziwiać od razu bądź jeszcze należy zaczekać na niego z kilku dni do kilku tygodni. Wobec tego, na co warto się zdecydować, aby bawić się śnieżnobiałym uśmiechem?

Jak wybielić zęby – w lokalu lub u dentysty?

Osoby chcące wybielić zęby mogą zdecydować się na wykorzystanie z preparatów przeznaczonych do domowego użytku, ale jednocześnie mogą udać się do gabinetu stomatologicznego, aby tam wziąć z środków profesjonalnych.

Domowe wybielanie zębów zezwala na uzyskanie właściwych efektów, ale należy uzbroić się w cierpliwość, dlatego należy poczekać na nie najczęściej kilka tygodni. Zaletą zabiegów u dentystę stanowi ich szybkość – wtedy efekt uzyskamy szybciej, ale musimy tworzyć się oraz z większym kosztem.

Wybielanie zębów Stęszew

Zatem, jaka forma wybielania zębów będzie najpiękniejsza? Sprawdź teraz szczegółowe dane o wszystkiej spośród nich i wybierz taką, która sprawdzi się u Ciebie!

Domowe metody wybielania zębów
pasty wybielające
paski do oczyszczania zębów
żele wybielające
Pasty wybielające

W każdym sklepie możemy dostać specjalne pasty wybielające. To pasty do zębów, które obejmują większą kwota substancji ścierających powierzchowne przebarwienia, a jeszcze mogą liczyć niewielki dodatek substancji wybielających.

Wybielanie zębów z użyciem past jest możliwe, jednak nie u wszystkiej osoby daje odpowiedni efekt. Co dużo, należy dbać o tym, żeby nie traktować ich długo – powyżej 2-3 miesięcy, ponieważ mogą tworzyć nadmierne zarysowanie szkliwa, a zęby staną się wtedy bardziej odpowiednie na infekcje.

Cena: 2-50 złotych. Wybielanie zębów Stęszew

Paski do oczyszczania zębów

Do domowych metod wybielania zębów kwalifikuje się także paski wybielające. Są wtedy nasączone żelem wybielającym przezroczysta paski, które przykleja się na górny i niski łuk zębowy. Działają zwłaszcza na zęby przednie – do „czwórek” lub „piątek”.

W tym faktu efekt wybielania może istnieć solidniejszy niż w porównaniu do past, jednak nie będzie on właśnie piękny jak przy wybielaniu gabinetowym. Czas tłumaczenia to głównie około 7-14 dni.

Cena: 20-200 złotych. Wybielanie zębów Stęszew

Żele wybielające

Są działanie zbliżone do pasków, ale nakładane są na zęby z użyciem pędzelka bądź w składzie wraz z żelem wydobywają się nakładki na zęby. Czas stosowania żeli do oczyszczania zębów to głównie około 10-14 dni.

Cena: 15-200 złotych.

Gabinetowe metody wybielania zębów
wybielanie nakładkowe
wybielanie lampą
Wybielanie nakładkowe

Niemalże każdy dobry gabinet stomatologiczny może zaproponować swoim pacjentom wybielanie zębów z użyciem nakładek, które następnie dokonuje się żelem wybielającym. W porównaniu do oczyszczania zębów w budynku pacjenta, przyjmuje się wtedy większe stężenia związków wybielających, stąd też uśmiech może istnieć także bielszy!

Zabieg zaczyna się od wykonania wycisków zębów, na zasadzie których planuje się następnie specjalne nakładki z ciała stawiane na zęby. Stomatolog oferuje także pacjentowi żel wybielający do wdrażania w budynku. Pacjent powinien kierować go każdego dnia, wypełniając nakładki i płacąc je na zęby.

Okres bycia diet to szczególnie z 7 do 14 dni, przy czym skutek może utrzymać się na znaczniejszy czas niż w sukcesie wybielania domowego.

Cena: 700-1000 złotych. Wybielanie zębów Stęszew

Wybielanie lampą

Druga oferta prosta w gabinetach stomatologicznych to wybielanie zębów lampą. W tym faktu kieruje się specjalne środki wybielające oraz lampę, która zadaje ich aktywację. Taka strategia pozwoli na uzyskanie efektów widocznych już po godzinie!

Takie wybielanie zębów Kraków to jedno z miast, gdzie jest ono tanie, traktowane jest zbyt najlepszą drogę. To efekty wybielania są najlepsze – można nabyć znacznie wyższą miarę w odcieniach zębów niż z użyciem innych form. Stanowi zatem więcej sposób bardzo duży – raz wykonany zezwala na zajęcie efektów nawet do 2 lat. Dodatkowo, to wygodna metoda, która pokazywana jest pod nadzorem specjalisty.

Cena: 1000-1200 złotych. Wybielanie zębów Stęszew

Biała dieta – postępowanie po wybielaniu zębów

Aby efekt wybielania zachwycał nie tylko z razu po zabiegu, ale oraz na kredyty godzina po nim, należy dbać o podobnym postępowaniu. Kluczowa jest w tym faktu tak zwana biała dieta. Co obecne jest?

Biała dieta to dieta, która podawana jest po zabiegach wybielania zębów, a dodatkowo innych środkach stomatologicznych, na przykład skalingu i piaskowaniu. Polega ona na usunięciu z diety barwiących produktów, które potrafią zmienić kolor zębów.

Podczas białej diety należy zrezygnować między sprzecznymi z: kawy, herbaty, czerwonego wina, soków owocowych, coli, a i z pozostałych artykułów spożywczych wywołujących zabarwienie zębów. Także rekomenduje się rezygnację z palenia tytoniu.

Białą dietę powinno się utrzymywać przez minimum 2 dni po wybielaniu zębów, lecz im dłużej utrzymuje się jej zaleceń, tym doskonalsze efekty można pobrać. Wówczas biel zębów po sposobu może istnieć pewna nawet do 2 lat!

Czy każdy ząb można wybielić?

Wybielanie zębów to sposób, który idzie na uzyskanie bardzo zadowalających efektów, ale należy dbać o tym, iż nie wszystkie zęby potrafią stanowić zależne wybielaniu.

Związki wybielające chodzą jedynie na zęby naturalne, stąd też nie poprawią one koloru koron, licówek, mostków albo te plomb w zębach. Wobec tego roli zajmujące niezliczoną część wypełnień potrafią nie osiągnąć odpowiednich efektów – poprzedni kolor plomb pozostanie widoczny i chyba przenosić się w oczy.

Także wybielanie zębów martwych wymaga odpowiedniego postępowania – przyjmuje się wtedy specjalny zabieg liczący na wstrzyknięciu substancji wybielającej w ząb po jego rozwierceniu. Wykorzystywany jest po leczeniu kanałowym, gdy ząb staj esie ciemniejszy.

Stomatologia estetyczna – pozostałe zabiegi, które poprawią estetykę zębów

Nowoczesna stomatologia estetyczna więc nie tylko wybielanie zębów Kraków także w nowych miastach. To także pełna paleta innych sposobów, które pozwolą na uzyskanie efektu bielszych zębów. Z czego warto sięgnąć?

Skaling i piaskowanie

Zabieg skalingu i piaskowania to higienizacja zębów, która liczy na wykluczeniu spośród nich osadu i kamienia nazębnego. U dużo osób pozwoli na uzyskanie bardzo udanego rezultatu – zęby będą widocznie jaśniejsze.

Warto wskazać, że skaling i piaskowanie zalecane są i przed wybielaniem zębów, by kupić odpowiedniejsze rezultaty.

Cena: 150-250 złotych.

Licówki

Licówki to cienkie płatki porcelany, które wysyłane są na zębie. Ich kierunkiem jest korekta kształtu zęba, a i jego koloru. Dzięki licówkom można zarobić bardzo efektywne rezultaty i sprawiać się całkowicie nowym, piękniejszym uśmiechem!

Cena: 600-1500 dobrych na poszczególny ząb. Wybielanie zębów Stęszew

Korony

Korony protetyczne przydatne są na ząb, który uległ uszkodzeniu lub infekcji. Zmieniają go i powodują na prowadzenie jego roli. Korony można mieścić na naturalnym korzeniu czyli na implancie stomatologicznym.

Korona zezwala na wszą zmianę koloru zęba, dlatego i może istnieć zwracana w punkcie poprawy estetyki uśmiechu w sukcesie, gdy ząb nie jest dodatkowy do wyleczenia.

Cena: 1200-2000 złotych za jakiś ząb.

Gdzie wziąć z profesjonalnych usług wybielania zębów oraz różnych sposobów stomatologii estetycznej?

Chcesz bawić się ze śnieżnobiałego uśmiechu? W takim przypadku wybierz odpowiedni gabinet wykonujący wybielanie zębów Kraków to miasto, gdzie pomocy te oferuje Klinika Stomatologii Estetycznej SE+. To tam można zastosować z wszystkiej palety profesjonalnych procedur skupionych na wybielaniu zębów.

0 0 votes
daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments